Brazílie Hazardní hry Bill legalizovat Sportovní sázky, kasina a hraní po Internetu

Legislativa Brazílie hazard byl tématem v úvahu při federální vládě země v posledních několika letech, ale dnes sázení zůstane nezákonný v největší jihoamerické zemi.

Hazardní hry byla zakázána v Brazílii za posledních 70 let, ale zákonodárci v Národním kongresu se snaží změnit přes rozsáhlá herní účet. Tento týden, zvláštní výbor Senátu o národní rozvoj schválil legislativu hazardních her a přesunul účet k podlaze komnaty.

Oficiálně známý jako PLS 186/2014, zákon by povolit pozemních kasina, sport sázení, bingo, koňské dostihy sázkových a internet hazardu.

Velmi populární Jogo do Bicho, druh loterie, která je v současné době provozuje podniků zločince, by také se vynoří z podzemí a získat právní status.

Zvláštní výbor, ani legislativa, podrobně, jaké formy hazardních her by bylo povoleno provozovat online. Zákon také není detail množství pozemních kasin a sázkových kanceláří, které by bylo povoleno pracovat.

Ale pro zemi, ve fiskálním nepokojů, povýšení hazardu Billova k obecnému podlaze senátu je důležitý vývoj.

“Letošní expanze návrh má nejlepší šance na absolvování více než deset let vzhledem k současnému stavu brazilské ekonomiky a zoufalé potřebě dodatečných daňových příjmů,” Eilers & Krejčík Gaming se domníval, v poslední době.

Miliardy v sázce

Když skončí 2016, brazilská vláda bude více než 5,5 miliardy $ krátký očekávaného výnosu. Mezera je výsledkem hroutící se produkce ropy průmysl a slábnoucí střední třídy.

Brazilská ekonomika zažila téměř dvě desetiletí růstu mezi polovině roku 1990 a 2010. Ale šesti lety, Brazílie utrpěl ekonomickou kontrakci, a primární vývozu země se zhroutil na snížení poptávky.

Dilma Rousseff byl vyloučen z předsednictví v létě 2016 poté, co vyšlo najevo, že ona skrytá neutěšené finance v zemi s cílem vyhrát znovuzvolení. Brazilský byl rating snížen podle Standard & Poors na BBB, klasifikace těsně nad hodnocením nezdravé.

Legalizace hraní v kasinech by vytvořilo nové významné daňové příjmy pro zemi. Odhaduje se, že více než 4 miliardy $ je vsadit na Jogo dělat Bicho každý rok samostatně.

Catch-Up Game

Sčítat urážka brazilského zraněnému finanční situaci je samozřejmě 2016 olympijských her léta. Ačkoli hry odešel bez větších problémů, hostitelská země je na háček na útratu, která převyšovala předpokládané náklady.

Když bylo vše řečeno a uděláno, cenovka pro 17-ti denní sportovní fantastická činily 4,56 miliard $. I když to je $ 10 miliard levnější než OH 2012 v Londýně, Rio ještě overspent o 51 procent.

V případě Brazílie by měl legalizoval sportovní sázky a hazardní hry před letních her, tato země mohla teoreticky těží z přílivu turistů do země přes hraní her.

William Hill, jeden z největších světových sázkových značek, říká, že to není příliš pozdě. Britský bookmaker nedávno řekl legalizovat kasina v Brazílii “by byl jeden z nejvýznamnějších událostí v historii her.”

Pátý největší zemí podle počtu obyvatel a rozlohy, ekonomové se domnívají, Brazílie mohl táhnout v těsné blízkosti 3 miliardy $ ročně v kasinu daňových příjmů by mělo podniknout kroky k legalizaci.